Le faltaría tener pata de cabr...
Le faltaría tener pata de cabra.
- Lichtgewicht
- Remt gemakkelijk
- Compatibiliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Preparation (assembly, clamping, adjustment)
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Le faltaría tener pata de cabra.
calității buna
Świetny, lekki i praktyczny rower. Wpadające w oko zestawienie kolorów. Przemyślana budowa(osłony łańcucha, kształt ramy i kierownicy,hamulce). Dziecko wsiadło i pojechało :)
Notre fille a l’air de beaucoup l apprécier, passant d un 14 à 16 pouces. Poids, démultiplication plateau/cassette, confort selle, roulement. Bref un beau gap sur cette version sans regret avec les modèles moins chers et moins bien équipés
Bon petit vélo léger
polecam, syn przesiadł się na ten rower bezpośrednio z biegówki. gdy go kupowaliśmy to pierwszą przymiarkę do roweru miał w sklepie, wsiadł i od razu pojechał między regały.
Très bon vélo
En idee de fiets is voor mijn kleinzoon als hij volgende week jarig is
Es una bicicleta muy bonita y ligera, aún no la hemos estrenado, pero creemos que ha sido una buena compra, tuvimos la que es de tamaño inferior y fue un acierto total.
viskas ok.