Rower OK ale za to obsługa: SE...
Rower OK ale za to obsługa: SERWIS gdzie oddalem stary rower, PUNKT INFORMACJI gdzie pomogli zrobić expresowo zamowienie w aplikacji i DZIAŁ ROWEROWY to SUPER POMOCNI i WYKWALIFIKOWANI PRACOWNICY „Targówka”
- Gemakkelijk in gebruik
- Efficiëntie
- Rembediening
- Prijs-kwaliteitverhouding
