Beau vélo
Ma fille de 8 ans adore son nouveau vélo
- Gemakkelijk in gebruik
- Efficiëntie
- Rembediening
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Preparation (assembly, clamping, adjustment)
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Ma fille de 8 ans adore son nouveau vélo
Bon vélo pour pistes
Super
Muy buena
Très bien
Vélo enfant 26 pouces très jolie mon fils est heureux il va pouvoir se balader sur différents terrains.
Perfektné sa na ňom jazdí
Wygląda na porządny rower czas pokaże, dziwi tylko groszowa oszczędność np na hamulcach, różnica w cenie między v-brake a tarczowymi jest znikoma te parę złotych sklep by nie zbiedniał
Wygląda na porządny rower czas pokaże, dziwi tylko groszowa oszczędność np na hamulcach, różnica w cenie między v-brake a tarczowymi jest znikoma te parę złotych sklep by nie zbiedniał
Bellissima