Foarte bun pentru orele de spo...
Foarte bun pentru orele de sport.
- Demping
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Foarte bun pentru orele de sport.
Confortable pour être porté toute la journée.
Achat intéressant car en promotion
Odlučne tenisice za tjelesni.
Ľahučké komfortne
Foarte comozi si cu un aspect placut🌈Recomand🌈
Copilul meu este foarte incantat de acești adidași.
Utilisation régulière et agréable à porté
Utilizzata da mia figlia si trova molto bene...comoda e stabile
Buty wygodne. Rozmiar trzeba było wziąć większy. Kupione jako obuwie zmienne do szkoły. Po miesiącu syn nie narzeka. Podeszwa jest bardzo duża, jakby"napompowana", może aż za bardzo, ale pewnie przez to buty są bardzo miękkie.
Polecam