Výborná kolobežka. Synovi sa p...
Výborná kolobežka. Synovi sa páči a teší za z nej. Super je aj stojan, ručná brzda. Myslela som, že bude k nej aj popruh na nosenie, ale keďže by sme ho aj tak nevyužívali tak nám to nevadí- asi ho treba dokúpiť zvlášť.
- Makkelijk in gebruik
- Rembediening
- Demping
- Prijs-kwaliteitverhouding

