Bardzo dobrze wykonana
Bardzo dobrze wykonana
- Makkelijk in gebruik
- Rembediening
- Demping
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo dobrze wykonana
sağlam kaliteli ağır ama
Oğlum 6 yaşında daha önce temel seviye scooter kullanıyordu, buna geçiş yaptık. Oldukça sağlam, şık ve kullanması kolay. Tam yaşına ve koyuna göre bir kaç sene keyifle süreceğini tahmin ediyorum. Çok çabuk alıştı.
Alınabilecek en iyisi
Ma fille ne s'en lasse pas parfaitement bien en plus au skatepark elle adore !!! Une nouvelle passion débloquer 😌
Polecam
Syn jeździ na niej szybko i bezpiecznie. Polecam
Córka śmiga aż miło już prawie 3 lata. Teraz ma 7 i hulajnoga nadal jest dla niej dobra, choć jest ona raczej niska jak na swój wiek ( ma 1,2 m). Mogę śmiało polecić tę hulajnogę.
smooth ride, nice and solid design.
très bon produit