Bardzo wygodne spodnie. Wersja...
Bardzo wygodne spodnie. Wersja bardziej slim. Używam ich na codzień
- Bewegingsvrijheid
- Compatibiliteit
- Slijtvastheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo wygodne spodnie. Wersja bardziej slim. Używam ich na codzień
Używam tylko na panelach ale spodnie są ok. Nie krępują ruchów, mają jedną kieszeń na suwak, w którą można schować no kluczyk od szatni albo telefon. Magnezja całkiem łatwo daje się usunąć.
Very comfy
używam na panelu i spodnie fajnie pasuja. nie krepuja, nie przeszkadzaja. Polecam
Poměr cena výkon top
Top je recommande
Polecam!!! Bardzo wygodne spodnie na ściankę
Agréable à porter mais la matière est très fine. À voir dans le temps pour la résistance aux frottements.
Mozliwe
Belli e comodi, buon rapporto qualità prezzo