Moja opinia
Fajowe spodnie
- Bewegingsvrijheid
- Compatibiliteit
- Slijtvastheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Fajowe spodnie
Można kupić i po prostu w nich chodzić, nikt tego nie sprawdza 😉 Moje ulubione letnie spodnie.
To moje naj ulubieńsze spodnie. Używam do chodzenia na co dzień. Szkoda, że taki mały wybór kolorów, bo kupiłbym drugą parę. Po dwóch praniach i suszeniu w suszarce nic, a nic się nie zmieniły.
świetny stosunek ceny do jakości
Une braguette aurait été utile.
Pantaloni comodi e leggeri con molta libertà di movimento
Wszystko Ok
Jakościowo okej, ale niestety wyżej nogi się podnieść bez ograniczenia ruchu nie da. Dosyć sztywne.
najwygodniejsze spodnie jakie nosiłem- przez klin w kroku nie ograniczaja zakresu rochow w biodrach.
Posiadam dwie sztuki polecam