Wygodne spodnie zarówno do wsp...
Wygodne spodnie zarówno do wspinaczki jak i codziennego użytkowania.
- Bewegingsvrijheid
- Compatibiliteit
- Slijtvastheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Wygodne spodnie zarówno do wspinaczki jak i codziennego użytkowania.
Décevant, après moins de 4 mois il a déjà commencé à décolorer. Le noir n’est plus noir il est marron, rouge
cheap fabric quality, stuffed, wrinkled.
Świetne spodnie!
ok
Un peu trop serré dans l'ensemble mais surtout aux chevilles.
Lekkie, wygodne, nie krępujące ruchów. Sprawdzają się w noszeniu na codzień. Materiał przyciąga trochę drobne brudy.
Jestem zadowolony z zakupu tych spodni.
Ogólnie sprawdzają sie super mam tylko mały dylemat z nimi bo czasami w zależności od temperatury na ściance halowej - to poprostu jest za gorąco.
Myślę że to sprawa indywidualna ale sprawię sobie jeszcze takie krótkie spodenki.
Rewelacyjna jest za to kieszeń z zamkiem - telefon nie przeszkadza
vyborne nohavice, velmi pohodlne, nosim ich denne aj na beznu prilezitost...
Ottimi per arrampicare o escursioni estive