Świetne spodnie. To jeden z mo...
Świetne spodnie. To jeden z moich ulubionych produktów decathlon obecnie.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Świetne spodnie. To jeden z moich ulubionych produktów decathlon obecnie.
Super spodnie. Używam ich do różnych aktywności i na codzień.
Super jakość i wygoda nie tylko do wspinania
Super
W rozmiarze 44 są odpowiednio długie na moje 186cm i długie nogi, choć dałem je do zwężenia w pasie bo materiał trochę wisiał na tyłku i musiałem je mocno związać. Po drobnej korekcie u krawcowej jest w porządku. Nie krępują ruchów, nie są zbyt ciepłe, bardzo dobrze spisują się na boulderze. Dzielnie znoszą tarcie o ścianę i wycieranie rąk z
To ten typ ciuchów, które niby są na trening - funkcyjne, a chce się w nich chodzić cały czas. Syn nie ściągał by ich z tyłka. Świetny krój. Jedynie mogły być odrobinę bardziej elastyczne na ścianę.
materiał wydaje się dosyć solidny, elastyczność też w miarę ok niestety mocno czepliwy na wszelki kurz. Spodnie mają trochę za niski stan lub za bardzo wisi tył więc na ściance trzeba je mocno wiązać sznurkami żeby tył nie zjeżdżał.
Spoko
il pantalone è buono e permette una buona mobilità. Fanno sudare, sembrano poco traspiranti.
J'ai déjà le modèle en noir, il est correct mais sans plus. Le tissu se déforme assez vite, les zones de contact avec le mur ne sont pas bien renforcées. Par contre il est léger et souple, agréable à porter. La couleur kaki n'est vraiment pas à mon goût, ça sera un retour pour moi. Le logo Simond sous l'élastique de cheville on pourrait vraiment