Odličan ruksak! Lagan, izdrž...
Odličan ruksak! Lagan, izdržljiv i jako prakičan.
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Lichtgewicht
- Modulariteit
- Gemakkelijk in gebruik
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Odličan ruksak! Lagan, izdržljiv i jako prakičan.
Poštovani Tomislav,
hvala Vam puno na pozitivnoj recenziji za naš proizvod.
Uživajte u korištenju istog i vidimo se opet u Decathlonu! :)
Sportski pozdrav!
Bon sac d'escalade mais la fermeture à catch a tendance à s'ouvrir et système de portage de casque à revoir si pas rempli.
Très pratique en escalade et léger. Système de portage de casque pas top si sac pas rempli. Et poche extérieure à zip a tendance à s'ouvrir.
很喜欢的攀岩包
Materialul de pe fundul rucsacului s-a rupt dupa 2 purtari. Modelul vechi a rezistat 2 ani, purtat aproape in fiecare weekend prin pereti, vara si iarna, nu recomand.
Bună ziua,
Vă mulțumim pentru opinia transmisă referitoare la acest produs. Opinia dumneavoastră ne ajută să îmbunătățim în mod constant calitatea produselor pe care le comercializăm.
Ne pare rău că produsul acesta nu a corespuns așteptărilor dumneavoastră…
Un must en GV "courte/à la journée"
tres pratique pour l'escalade et grand contenant
Sac hyper pratique, il est bien pensé c’est un indispensable pour l’escalade
spełnił swoją rolę na wyjściu hikingowo - ferratowym, możliwość zewnętrznego mocowania kasku,
Fajny plecak na wspinanie wielowyciągowe. Rozmiar nie przeszkadza przy trudniejszych ruchach. Dwie kieszonki. Jedyna wada to kiepskiej jakości klamerka do zamknięcia (tam gdzie przypina się linę). Mogłaby pozwalać łatwiej regulować taśmę. Jeśli szukasz plecaka na wycieczki i hike’i to chyba to nie najlepszy model.
Dzień dobry,
bardzo dziękujemy za opinię i bardzo się cieszymy, że nasz produkt spełnia oczekiwania. Mamy nadzieję, że kolejna wizyta w naszym sklepie będzie równie udana!
Do zobaczenia w Decathlon…