Świetny plecak. Bardzo wygodny...
Świetny plecak. Bardzo wygodny. System wentylacji na plecach się sprawdza. Praktyczna kieszeń / tunel na górze. Kieszonka na telefon w szelkach. Kieszonka termiczna bardzo dobrze się sprawdza zarówno latem jak i zima. Duży i pojemny. Praktyczne dodatkowe kieszonki. Wywaliłem podkładkę do siedzenia bo się nie nadawała.
- Draagcomfort
- Meerdere vakken
- Vermogen
- Prijs-kwaliteitverhouding

