fantastyczny sprzęt, mam od ni...
fantastyczny sprzęt, mam od niedawna ale już pokazała swoje możliwości . 9 godzin w aucie i produkty w niej jak były chłodne kiedy je tam wkładałem,tak samo były kiedy je z niej wyciągałem.brakuje mi w niej krótkiego paska żeby nie nosić jej na ramieniu ale i z tym można sobie poradzić polecam
- Isothermisch
- Compactheid
- Gemakkelijk in gebruik
- Prijs-kwaliteitverhouding
