Es muy cómodo
Es muy cómodo
- Zitcomfort
- Stabiliteit
- Vochtregulatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Es muy cómodo
Jak za tę cenę super wygodne przez dobre kilka godzin.
ottima con tasche
Confortable
La poche sur la cuisse est très pratique
najlepsze spodenki kolarskie na rynku... przejechałam w nich 200km bez obtarć i w komforcie... idealne trzymanie... boczne kieszonki na telefon czy żele... znakomity materiał.
Oldukça rahat. Desteği biraz daha yoğun olabilirdi.
Excellent maintient
Bien pratique pour mes sorties en gravel
非常好穿,舒适透气
Spodenki bardzo wygodne. Kieszenie bardzo ułatwiają np. wyjmowanie i chowanie telefonu. Szelki cienkie, przewiewne.