Bardzo wygodne
Bardzo wygodne legginsy, nie obcierają, dobrze odprowadzają wilgoć. Sprawdzają się nawet w upalne dni. Maja jeden minus - krótkie sznurki, które trudno zawiązać i wciągają się w czasie prania.
- Zakken
- Vochtregulatie
- Irritatiewerend
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo wygodne legginsy, nie obcierają, dobrze odprowadzają wilgoć. Sprawdzają się nawet w upalne dni. Maja jeden minus - krótkie sznurki, które trudno zawiązać i wciągają się w czasie prania.
très bien pour le running
Très efficace pour limiter les irritations liées au frottement
176/70,穿 L號 後方口袋,我手機6.7吋的放的下 不過整體布料比較偏亮面 整個溼透變亮黑色的
很舒适 排汗性较好
Bien sans frottement.
Excellent produit avec un très bon maintien