Bardzo wygodne
Bardzo wygodne
- Rekbaar
- Zachtheid
- Vochtregulatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo wygodne
Pantaloni estivi a tre quarti molto comodi con tasche. In palestra me li godo tantissimo. Sono leggeri non stringono e Co le tasche wono veramente ottimi. Buono il prezzo è per ora il materiale non mi ha dato alcun problema è già un bel po che li uso.
Sùper confortable i molt portable.
Conforme à la description
Immediately split at the seam on the backside. Not the stitching, the fabric tore. Unfortunate because they were super comfortable for that single 5km walk. They were slightly loose also, so not a fitting problem.
Son comodísimas e irrompibles.
Tienen varios colores.
Super pro trening
Los uso en verano para salir a la calle y para el gimnasio. Me gustó tanto que me compré otros. Son super cómodos.
Parfait. Très bonne coupe
Żona używała ich na siłownię. Dobry materiał, nie krępują ruchów. Rozmiar dobrze dopasowany.