Very comfortable
Very comfortable
- Zachtheid
- Stabiliteit
- Rekbaar
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Very comfortable
Fajn fusky za par korun
confort esthétique et qualite
Attention taille petit, les coutures ne sont pas solides
Vestono un po’ piccolo rispetto al numero indicato
Skarpetki skurczyły się po pierwszym praniu. Był rozmiar dla 2 latka, a wyszedł z pralki dla niemowlaka...
Óptimas meias para usar no verão
confortable ne peluche pas plusieurs coloris top
Jsou z příjemného materiálu, drží, neklouzají. Mají hezké barvy.
Rozmiar tych skarpetek to jakiś żart .. córka ma rozmiar buta 24 , wzięłam przedział do 27...a one tak malutkie jak jakieś 19!