Buty bardzo wygodne, sprawdził...
Buty bardzo wygodne, sprawdziły się w wiosenno - zimowych warunkach w Karkonoszach, szybko schną, bardzo dobrze dopasowane do stopy, nie czuć ich wcale na stopie.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Buty bardzo wygodne, sprawdziły się w wiosenno - zimowych warunkach w Karkonoszach, szybko schną, bardzo dobrze dopasowane do stopy, nie czuć ich wcale na stopie.
Très confortable et très légère, elles sont vraiment superbes.
Légère respirant bonne maintien de la cheville... Top
légère . fermeture pratique .un peu voyante sans plus, pas chère, légère, la semelle se décolle