Perfektní kalhoty i na zimní t...
Perfektní kalhoty i na zimní turistiku, ale nejvíce je používám na ježdění v zimě na kole.
Mám již třetí za sebou, kupované postupně a používané hodně let.
Bohužel me mrzí, že kvalita se postupně vytrácí.
První perfektně seděli, měli pružný materiál a skvělí střih. Mimo jiné háček a patent na zapínání.
Ty poslední už nemají tak padnoucí
- Makkelijk te openen en sluiten
- Bewegingsvrijheid
- Winddicht
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

