spodnie
Elastyczne i wygodne.
- Rekbaar
- Vochtregulatie
- Zakken
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Elastyczne i wygodne.
Bardzo wygodne, nie zsuwają się. Nadają się do jazdy na rolkach, wycieczek w góry i wizyt na siłowni. Jedyny minus to widoczne mokre ślady na materiale po zdjęciu ochraniaczy z kolan.
Agréable à porter
très confortable poche pratique pour le tél le look est sympa
super souple j'adore
Ya he comprado 3. Sientan bien y son muy cómodas
Původně první zakoupené legíny byly skvělé a měkké (pohodlné), dostatečně dlouhé i pro výšku 177cm. Teďka po roce a pul zakoupeny dalsi dvoje a ejhle.. jsou kratsi, z jineho (tvrdsiho) materialu a taky jsou mensi ve stejne velikosti (o dost). Vraceno a jsem tedy zklamana ze jsem v minulosti nezakoupila vic kusu kdyz v soucasne dobe jsou jine,
Hosen kaufen ist mein Alptraum, da ich eine schmale Taille und breite Hüfte habe. Diese Leggins passen aber super, die Grössentabelle stimmt exakt. Ich hab mir nochmal 2 bestellt und trage sie für alles (volleyball, radfahren, yoga,...)
Worth the money
👍