Comodas
Se nota mucho el sudor pero son cómodas me la quedo
- Rekbaar
- Vochtregulatie
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Se nota mucho el sudor pero son cómodas me la quedo
Très bons articles, mais j'ai pris une taille trop grande ! C'est un peu dommage !
pour une fois il y a des très grandes tailles jusqu'au 5xl
pour une fois des très grandes tailles jusqu'au 5xl
Très agréable à porter et la poche sur le côté pour y mettre mon portable est top.
sport exterieur pour cet automne
Am achiziționat mărimea conform tabelului de mărimi și a fost potrivita. Colanții sunt foarte frumoși, am luat negri și grena, sunt potriviți pentru sală. Nu am apucat încă sa-i port, dar par calitativi. Pentru mine sunt o achiziție bună!
Bună ziua Raluca,
Vă mulțumim pentru opinia exprimată despre produsul achiziționat, aceasta fiind utilă pentru noi în vederea îmbunătățirii constante a calității produselor comercializate.
Ne bucurăm să vedem că produsul se ridică așteptărilor…
Super spodenki, nie spodziewałam się, że będą takie fajne (kupowałam "na oko") i wygodne. Ładnie w nich wyglądam co również cieszy. No i wszystko się trzyma na miejscu.
Dzień dobry Pani Basio,
dziękujemy za wystawienie opinii.
Życzymy miłego dnia i zapraszamy ponownie! :)
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Zespół sportowy Decathlon Reduta
Cool
Grande taille de prise car ça taille assez petit