Alle reviews
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Basket homme
Parfaite année 80 très confortable
- Stevigheid
- Pascomfort
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Parfait !
Les baskets sont très confortables !
- Stevigheid
- Pascomfort
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Chaussures Endommagé et jetés ...
Chaussures Endommagé et jetés après 1 hiver d'utilisation. Le cuir s'est arraché de la semelle au niveau de la zone de flexion sur les deux chaussures. il y a un plusieurs défauts de conception : - Il n'y a pas de couture entre le cuire et la semelle au niveau de la zone de flexion de la chaussure. - Couinement - Sentent rapidement très fort -
- Stevigheid
- Pascomfort
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
好!
好!
Spor-Şık ve kurtarıcı bir ayak...
Spor-Şık ve kurtarıcı bir ayakkabı. Günlük kombinlerle çok uygun. Kesinlikle çok rahat ve dayanıklı.
- Stevigheid
- Pascomfort
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Très satisfait
Confortables et élégantes ! Mon fils les adore !
Sajnos hatalmas csalódás lett,...
Sajnos hatalmas csalódás lett, ez a valaha volt legrosszabb cipőm. Felpróbálva kifejezetten kényelmesnek tűnt, de járva benne fél óra után kínzó fájdalmat okoz a lábfejem oldalán. Volt már sok bőrcipőm, meg bakancsom is, tudom be kell járatni őket, de ennek hiába minden próbálkozás. A jobb oldali ráadásul szűkebbnek érződik, mint a bal, amit
- Prijs-kwaliteitverhouding
Antwoord van de verkoper
Kedves Péter!
Köszönjük, hogy megosztottad velünk részletes visszajelzésedet. Őszintén sajnálom, hogy a cipő csalódást okozott, és fájdalmat tapasztaltál a használata során.
Szeretnénk, ha elégedett lennél a nálunk vásárolt termékekkel, ezért javaslom, hogy látogass el a hozzád…
Köszönjük, hogy megosztottad velünk részletes visszajelzésedet. Őszintén sajnálom, hogy a cipő csalódást okozott, és fájdalmat tapasztaltál a használata során.
Szeretnénk, ha elégedett lennél a nálunk vásárolt termékekkel, ezért javaslom, hogy látogass el a hozzád…
穿起来很舒服!
穿起来很舒服!

