Boty vypadaji a funguji dobre....
Boty vypadaji a funguji dobre. Jen ten zip na zadni strane mi odira nohu. Je tam uplne zbytecny - kdyz jsou boty snerovaci (a nebo nemysely byt snerovaci, pokud se ma zip pouzivat primarne, ale v tom pripade neni tak pohodlny jak se asi zamyslelo). Pokud by tam nebyl, hodnotila bych opravdu pozitivne.
- Voetondersteuning
- Pascomfort
- Stevigheid

