bardzo wygodne i trwałe buty, ...
bardzo wygodne i trwałe buty, mam kilka lat i wciąż są ładne
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
bardzo wygodne i trwałe buty, mam kilka lat i wciąż są ładne
Belle qualité de cuir et confort dès le 1er jour
Boots très confortables et solides
Boots de bonne qualité , très confortables dès la première utilisation, avec un amorti agréable permettant de marcher toute la journée !
Portugese kwaliteit in optima forma. Comfortabel. Perfecte pasvorm. Mooi afgewerkt en modieus. Kortom; aanrader. Ben er erg blij mee.
Ok
Bardzo dobrze
Buoni materiali e belle rifiniture. Molto comodi da indossare anche per tante ore.
Très bon maintien et confort
Świetne buty, za tą cenę nie ma lepszego wyboru