Ciepłe rękawice. Cały dzień na...
Ciepłe rękawice. Cały dzień na stoku i dłonie suche. Musiałem brać rozmiar mniejszy niż standardowo używam.
- Warmte
- Waterdicht
- Slijtvastheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Ciepłe rękawice. Cały dzień na stoku i dłonie suche. Musiałem brać rozmiar mniejszy niż standardowo używam.
Testés à -15° vent froids et sec
Bardzo dobre.
Много са добри
Fajne acz sztywne przy palcach. Można się tego spodziewać biorąc pod uwagę, że pokryte skórą. Przy -2 (odczuwalnych -6) nieco marzną palce po 35 minutach spaceru spokojnego. Zobaczymy jak będzie przy aktywniejszym trybie i wiekszej wilgoci.
Kupiłem rękawiczki (bez apki). Niestety szkoda, że nie założyłem obu jeszcze w sklepie. Okazało się że prawa jest super, a w prawej są bardzo twarde (bolące i kłujące w rękę) grudy. jakbym wiedział to wziąłbym inną parę z tego modelu. Nie mniej jednak niestety nie wiem jak to przeszło kontrolę jakości.
Gants de très bonne qualité chauds et très confortables
Seul hic : pas de dragonnes. Dommage pour des gants de ski...
Super porządne rękawice, ciepłe. Swoje kosztują, ale czuć jakość, skóra u góry i na dole robi robote!
Ik heb ze gebruikt tijdens de week Lapland. Alleen bij het ijskarten (bij -16) koude handen gehad, maar daar voldeed geen enkele handschoen. Bij alle andere activiteiten geen last van koude handen. Skiën, snowboarden ook daarvoor een geschikte handschoen.