當外層使用還不錯!
當外層使用還不錯!
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
當外層使用還不錯!
utilizzato in Norvegia. perfetto
polecam. wodoodporna, minus nie oddycha
Fajna kurtka na descz, chodź od wewnatrz przy kontakcie ze skórą troche chlodna. Przydałoby sie troche polara.
Am cumparat produsul cu intentia de a avea o haina/geaca impermeabila pentru viitoarele drumetii.
Contrar asteparilor, aceasta nu este impermeabila...
Initial am crezut ca am supus-o unor conditii prea asprea, dar si in dimineata aceasta, la o alergare usoara de 20-25 minute prin ploaie usoara-moderata nu am simtit sa fie
Daha kalın bir yağmurluk bekliyordum ama çok ince ve bedeni dar. Mağazaya gidip değiştirmem gerekiyor.
这件衣服的颜色非常棒,显白,材质很好,买来公司团建