鞋子结账的时候扫不出价格 排队排了很久 银行卡也刷不出来 ...
鞋子结账的时候扫不出价格 排队排了很久 银行卡也刷不出来 服务态度也不好 货架想卖三百四十九,但是最后结账三百九十九他们给出来货架上卖349,但是最后结账399,他们给出来的理由是顾客把鞋子乱放了
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
鞋子结账的时候扫不出价格 排队排了很久 银行卡也刷不出来 服务态度也不好 货架想卖三百四十九,但是最后结账三百九十九他们给出来货架上卖349,但是最后结账399,他们给出来的理由是顾客把鞋子乱放了
Bardzo dobry zakup jedynym mankamentem jest to że w upalne dni noga się poci. Na chłodne dni idealne do noszenia. Polecam zakup tych sandałów
Sandalias muy frescas y cómodas para el verano.
buty same w sobie są świetne leciutkie wygodne podeszwa trzyma się ziemi. Jednak dopracowanie dużo im ujmuje... Strasznie poci się stopa. Tak, poci stopa. Tak w sandałach... Po dniu w tych butach czuje się gorzej niż gdy nosze zabudowane trampki...
鞋子非常舒服,走路不累,夏季很适合光脚穿,颜色漂亮
Kényelmes, egész napos túrát jól bírja. Nem csak sportolásra használom, munkába járáshoz is hasznos, kényelmes.
Comfortable to wear