Li ho usati poco, ma per adesso tutto perfetto!
Li ho usati poco, ma per adesso tutto perfetto!
- Demping
- Grip
- Pascomfort
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Li ho usati poco, ma per adesso tutto perfetto!
ottimi
Très confortable, légère, le pied s’adapte facilement.
super wygodne, przewiewne buty sportowe na piesze wycieczki latem
Très bon confort
Son muy cómodas y prácticas las recomiendo
Bonne chaussure légère et agréable à porter, top pour la randonnée en été
Na moją szczupłą stopę idealne. Rozmiar 36 pasuje, choc czasem kupuje 37. Kolor bardzo ładny.
good fit. a bit on the wider side if you have thin feet. a bit expensive for my taste. comfortable