Jsem moc spokojená! Nemám magn...
Jsem moc spokojená! Nemám magnesium všude (v tašce), i když si s pytlíkem sednu, nic nevypadává. Za mě velká spokojenost 😉 - samozřejmě se trochu hůř doplňuje...
- Bescherming van de inhoud
- Draagcomfort
- Eenvoudig mee te nemen
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

