świetne, mamy kilka sztuk
świetne, mamy kilka sztuk
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
świetne, mamy kilka sztuk
Używana do turystyki, biegania, na rower.
Bardzo wygodna opaska, super termika
Bardzo wygodna, super jakość i termika
Wygodna, w dobrej cenie
Idealna na trekking i na codzień, sprawdzi się też dobrze pod bardziej luźno plecione czapki
Spełnia swoją funkcję, zakrywa całe uszy, jest bardzo wygodna i przyjemna w dotyku.
ok
Cinta de pelo para el sudor y para sujetar la melena muy cómoda fácil de guardar y ocupa poco espacio
Nagyon kényelmes, nem csúszik el semerre.