muito confortável, quente qb e...
muito confortável, quente qb e versátil , pois uso também como uma gola mais leve e menos "volumosa" quando não está assim tanto frio.
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
muito confortável, quente qb e versátil , pois uso também como uma gola mais leve e menos "volumosa" quando não está assim tanto frio.
Świetna relacja cena / jakość
tanie wygodne i praktyczne
Wszystko ok
super opaska , ciepła elastyczna
Bardzo uniwersalne zastosowanie, polecam.
Opaska jest sama w sobie wygodna. Niestety przez to, że jest dosyć cienka to trochę mało chroni przed samym wiatrem. Przed zimnem chroni okej
suuuuuper opaska kupuje kolejny kolor używam cały rok
super opaski używam od kilku lat kupuje kolejne kolory
Super bandana