Fajna opaska kiedy czapka to z...
Fajna opaska kiedy czapka to zbyt dużo. Odkąd ją mam to rzadko sięgam po czapkę.
- Stevigheid
- Warmte
- Zachtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Fajna opaska kiedy czapka to zbyt dużo. Odkąd ją mam to rzadko sięgam po czapkę.
Prodotto ottimo
Dobra opaska, sprawdziła się nawet przy minusowej temperaturze do biegania. Nie jest ani za gruba, ani za cienka, w miarę przewiewna.
Opaska super, na każdą porę roku, do różnych aktywności. Mogłaby być dostępna w kilku kolorach.
ce bandeau correspond à ms attentes pour mes sessions de marche
Teri çok iyi emiyor. Hafif ve kullanışlı.
super, wygodne
Parfait
Seca muito rápido e fica sem odor, incrível, comprei em preto e verde
Seca muito rápido e fica sem odor, incrível, comprei em preto e verde