Ok.
Ok.
- Stevigheid
- Warmte
- Zachtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Ok.
Wygodne, ciepłe, dobrze wykonanane. Sprawdz się bardzo dobrze w trakcie aktywności przy temperaturze około zera stopni
Prática e confortável
Препоръчвам.
Odprowadza potem, ciepła, spełnienia n ie swoją funkcje
Perfect for running. Warm but doesn't get sweaty and dries super quick.
I use this for winter running. It's perfect. I like a wider headband and this does the job. So soft too.
Bardzo zadowolony. koszulka świetnie odprowadza wilgoć, po całym dniu aktywności nie śmierdzi.
Rutscht leicht noch oben
super materiał