Super
Très agréable, chaud et léger
- Stevigheid
- Warmte
- Zachtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Très agréable, chaud et léger
Świetna opaska, produkty z wełną marino są idealne, jakoś lepiej dostosowują temperaturę do warunków, mam też czapkę na chłodniejsze dni, ale taka opaska sprawdza się świetnie w okolicach 0*C.
Bandeau tout doux qui tient chaud
Idealna pod kask, cienka, ale za to ciepła i chroni przed wiatrem. Super jest podwójna warstaw na wysokości uszu
Cienka, miła w dotyku, idealna szerokość
Praktické, dobre saje pot
Confort anti.transpirant
Hřejivá, prijemná
Ce bandeau est fin mais tient bien chaud. La matière est douce et très agréable.
Nie uciska, nie przesuwa się, okala fajnie uszy, kolor się trzyma i mimo 3 lat intensywnego używania nie rozciągneła się :) solidna rzecz, przyjemny materiał