Ottima
Tiene lontano il freddo senza scaldare troppo, non stringe e non pizzica
- Stevigheid
- Warmte
- Zachtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Tiene lontano il freddo senza scaldare troppo, non stringe e non pizzica
Polecam
kiedyś zimno grzeje kiedy ciepło chroni
Ker me pogosto bolijo ušesa ob vetru je to nepogrešljuv dodatek, zelo zadovoljna
Śweitna bandana przy treningach biegowych, jakość b. dobra, fantastyczne chroni uszy przed wiatrem
Używane głównie pod kask rowerowy, w temperaturach do 15 stopni. Nie mam się do czego przyczepić, opaska niezbyt gruba i merynos, dzięki czemu jest uniwersalna.
Super wygodna opaska. Zakładam za każdym razem pod kask rowerowy. Dobrze oddychający materiał, nie uwiera. Jako samodzielny dodatek też sprawdza się rewelacyjnie. Polecam
Bardzo użytkowa opaska. Za ciepło na czapke, za zimno na goła glace - opaska ratuje życie ;)
Super opaska, idealnie sprawdza się w sezonie jesienno zimowym,mam już w kolorze czarny i oliwkowym. Polecam
Kupiłem opaskę pod kask rowerowy, w temp. 5-15 jest idealnie w głowę