Polecam
Bardzo dobrze się sprawdza podczas biegania w chłodniejsze dni.
- Stevigheid
- Warmte
- Zachtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo dobrze się sprawdza podczas biegania w chłodniejsze dni.
Une seconde peau
Jsem moc spokojená, už mám druhou barvu
舒服
Używam od ponad roku (kupuję kolejną jak zgubię poprzednią :) w sam raz zamiast czapki do biegania na chłodniejsze dni. Głowa się nie przegrzewa a w uszy nie jest zimno. Mogło by być więcej kolorów (jest tylko czarny i oliwkowy :(
Dobrze odprowadza pot. Ciepło. Biorę ze sobą gdzie się da
Perfect for hiking and feels great quality.
très bien
Ciepła i ladny kolor (głęboka czerń).
Jest ok