Skvělá čelenka
Absolutně bezchybná, úžasný materiál, hřejivá, neprofoukne, nevytahuje se.
Doporučuji.
- Stevigheid
- Warmte
- Zachtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Absolutně bezchybná, úžasný materiál, hřejivá, neprofoukne, nevytahuje se.
Doporučuji.
Skvelá
Gute Passform und sehr klein, gibt Warm und Handling sehr gut.
cienka, ale wystarczająco ciepła. prawie nie przepuszcza wiatru, więc można stosować często zamiast czapki. polecam. jednak merino to jakość. moja 3 z kolei kupiona - jedyna wada, mojej głowy, lubi się zapodziac
Ciepla i elastyczna
zelo udoben
Lo uso ormai da tempo come sottocasco bici ottimo
Super
idealna
Polecam. Bardzo przydatna na wyprawy w góry.