Pod kask i nie tylko
Podwójna, ciepła opaska. Mi ratuje łysą glacę zimą pod kaskiem. Robi robotę
- Stevigheid
- Warmte
- Zachtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Podwójna, ciepła opaska. Mi ratuje łysą glacę zimą pod kaskiem. Robi robotę
Polecam, prosta ładna i ciepła opaska
Calda e morbida
Très pratique à utiliser et d'entretien. Plus de coloris serait apprécié
Parfait
Top
Velmi příjemný a lehký materiál.
Mon nouveau meilleur ami, très léger et confortable s'oublie totalement. Hyper absorbant pour le fit, j adore
Parfait
Świetna opaska. Uniwersalna pod względem użycia, bardzo fajnie chroni czoło i uszy, lub szyję. Lekka i cieniutka.