Super opaska
Super produkt, wygodny, ładny kolor, nadaje sie zarówno na upał jak i na zimniejsze dni. używam w gorach i do biegania. Wytrzymuje częste pranie. Opaska jest przyjemna w dotyku
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Super produkt, wygodny, ładny kolor, nadaje sie zarówno na upał jak i na zimniejsze dni. używam w gorach i do biegania. Wytrzymuje częste pranie. Opaska jest przyjemna w dotyku
Super produkt, wygodny, ładny kolor, nadaje sie zarówno na upał jak i na zimniejsze dni. Wytrzymuje częste pranie. Opaska jest przyjemna w dotyku
Extrem de utila.
Je ne peu pas encore porter un jugement définitif car je ne l'ai utilisé qu'une seule fois. Je donnerais un avis plus détaillé dans quelques semaines.
Pareil pour les chaussettes je ne les ais pas encore portées.
Ciepła
Generalnie polecam, ale:
1) jeden rozmiar, więc produkt może być za ciasny dla osób z dużą głową (mój obwód 61 cm i jest ciasna) ;
2) mam wrażenie, że w rzeczywistości kolor jest ciemniejszy (bardziej zielony) niż na zdjęciach.
Odporúčam
Agréable à porter
Heerlijke hoofdband!
wygodna, ciepła, oddychająca