Megvettem és mielőtt elkezdtem...
Megvettem és mielőtt elkezdtem hordani, gondoltam kimosom. Nulla használat és első mosás után körülbelül 3 centit ferdült el a felső. Csak azért nem viszem vissza, mert kivágtam a címkét és nincs kedvem ezzel szórakozni... Ezzel egyidőben vettem egy másik típusú decathlon merino felsőt, amit szintén kimostam, annak semmi baja.
- Prijs-kwaliteitverhouding

