Foarte mulțumită a fost fetița...
Foarte mulțumită a fost fetița mea de ele.
Estetic arată super.
Completează foarte bine ținuta de echitație.
- Anatomisch ontwerp
- Grip
- Stevigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Foarte mulțumită a fost fetița mea de ele.
Estetic arată super.
Completează foarte bine ținuta de echitație.
wygodne sztylpy,lekkie i oddychające, dobra cena jak dobrą jakość
Polecam
Trafny zakup. Dobra cena i jakość wykonania.
Trafny zakup. Dobra cena i jakość wykonania.
Trafny zakup. Dobra cena i jakość wykonania.
Me encanta el producto.
Dlouho vydrží, snadná údržba, hezky větrají.
très bon produit
kullanışlı, sağlam, kavraması iyi.