przy wzroście 178 rękawy za kr...
przy wzroście 178 rękawy za krótka, rozmiar 2XL dość szeroka żeby jakoś naciągnąć te rękawy i to ukryć, wygodna, na początku dużo czarnych kuleczek zostaje w pachwinach, po kilku praniach już w porządku
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
przy wzroście 178 rękawy za krótka, rozmiar 2XL dość szeroka żeby jakoś naciągnąć te rękawy i to ukryć, wygodna, na początku dużo czarnych kuleczek zostaje w pachwinach, po kilku praniach już w porządku
搭配上面的莫代尔黑色裤子和白色马甲超级棒
Otthonra és délutáni sétákhoz vettem. Nagyon szeretem puhasága miatt, kényelmes viselet (több szín jó lenne belőle).
İçi şardonlu yumuşak, pamuklu bir sweatshirt. Üzerinde baskı, resim, desen olmayan dümdüz sweatshirt bulmak çok zor, Decathlon’dan aldığım bu düz sweatshirt’ü sürekli giyer oldum
Wygodna i porzadnie wykonana bluza, przyjemna w dotyku - bardzo dobrze sie nosi. Bluza jest ocieplana, ale tez przewiewna, co jest zdecydowanie plusem na zajeciach typu stretching & mobility, gdy na sali chodzi klimatyzacja. Szkoda, ze inne kolory w rozmiarze sa juz niedostepne, bo chetnie bym sie zaopatrzyla w kolejne :)
Schön weit geschnitten und angenehm zu tragen. Ideal für zu hause oder nach dem training.