Très beau vélo, de qualité
Très beau vélo, de qualité
- Gemakkelijk in gebruik
- Rembediening
- Efficiëntie
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Très beau vélo, de qualité
la bicicletta è bellissima, adatta a un bambino con cambio marce facile, intuitivo e freni adatti allo scopo. perfetta direi
Idealny do wzrostu i wagi synka, ilość przerzutek sprawdza się doskonale, klameczki od hamulców sprawnie działają. Syn sam wybrał kolorek ramy i jest bardzo zadowolony.
Rower wydaje się wytrzymały, jednak jest dosyć cieżki jak dla małych dzieci.
Niska rama - dobra dla niskich dzieci.
Kvalitný bicykel
6 yaşında erkek cocuğumun için aldım daha önceki küçük bisikletine zor bindiriyorduk şimdi kendisi sürekli binmek istiyor. ürün kaliteli ve çocuklar için uyğun.
Отлично качество, отлично обслужване и отношение!
Perfetta
Buena bicicleta para mi hijo.
Oğlum severek kullanıyor