Dobrze się na nim jeździ.
Dobrze się na nim jeździ.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Dobrze się na nim jeździ.
Bicicletta molto solida per una maggiore sicurezza in strada. Il mio nipotino ha moooolto apprezzato tutta la selezione di gadget.
Gutes Produkt - Top Beratung - alles easy!
Très bon vélo, facile d utilisation. +++
Wouah belle couleur, un super style.
Idéal pour un enfant.
Super
Vélo très bien pour un enfant de 6 ans
Odličan i jako kvalitetan
très bon produit
çok kaliteli.