Jól kinéző, vagány kis bicikli...
Jól kinéző, vagány kis bicikli😉
- Look / Design
- Preparation (assembly, clamping, adjustment)
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Efficiëntie
- Rembediening
- Gemakkelijk in gebruik
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Jól kinéző, vagány kis bicikli😉
Fajny rowerek
Très bon produit impeccable
Kolejny rower dla dziecka z Decathlonu. Łatwa obsługa przerzutki, hamulce solidne. Wygodne siodełko.
óptimo produto
Rower ok ale przerzutkę trzeba regulować bo coś się przestawia delikatnie
Waga może spora jak dla dziecka chudziutkiego ale za to młody zachwycony. Polecam, fajny rowerek w rozsądnej cenie.
Rewelacja, 5ciolatka zadowolona, jakościowo ok. Waga też przyzwoita.
Etwas schwer
Rapporto qualità, prezzo ottimo