Kupiłam dwie pary butów, rozmi...
Kupiłam dwie pary butów, rozmiar 38 i 39. Noszę rozmiar 38, jednak są one za małe, odsyłam.
Zostawiam rozmiar 39.
Buty są bardzo lekkie i wygodne.
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Kupiłam dwie pary butów, rozmiar 38 i 39. Noszę rozmiar 38, jednak są one za małe, odsyłam.
Zostawiam rozmiar 39.
Buty są bardzo lekkie i wygodne.
Talla perfecta, yo tengo 41 y me van bien. Llegaron muy rápido. Son de plástico pero van muy bien para la playa porque se pueden mojar. Además son muy cómodas.