Dobre korki, polecam, bardzo d...
Dobre korki, polecam, bardzo dobre na suchą trawe i wilgotną W deszczowej pogodzie raczej się nie nadają ponieważ robią się ciężkie i mniej stabilne
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Dobre korki, polecam, bardzo dobre na suchą trawe i wilgotną W deszczowej pogodzie raczej się nie nadają ponieważ robią się ciężkie i mniej stabilne
Dobre. Ale trzeba brać 2 rozmiary większe. Na rozmiar 42 wzięliśmy 43, który okazał się za mały.
Ordine arrivato nei tempi previsti
A mí hijo le gustan mucho. Son super cómodas!!!!! Se las pone prácticamente todos los días y no se le cansan los pies. Además, se limpian muy bien, se les pasa una toallita y cómo nuevas!!!
Entrega y producto en perfectas condiciones
Entrega rápida e tudo em condições