Dobrze leży, paski nie uciskaj...
Dobrze leży, paski nie uciskają/obcierają. Duzy wybór kolorystyczny na plus. Polecam!
- Bescherming tegen schokken
- Comfort
- Ventilatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Dobrze leży, paski nie uciskają/obcierają. Duzy wybór kolorystyczny na plus. Polecam!
Kényelmes, biztonságos
Bon confort
Lightweight & comfortable
Djeca, koja nisu htjela nositi kacige, ove obožavaju. Zadovoljni su izgledom tako da više ne voze bicikl bez kacige.
Muito bom, encaixa bem na cabeça
結實,前擋片可取下
Cómodo, ligero y muy bonito
Erfüllt den Zweck
Leggero, resistente e buona sensazione di stabilità. Ottimo per mtb intermedio.