Tras un año de uso. Las esponj...
Tras un año de uso. Las esponjillas están destrozadas. Vendría bien poder comprar un recambio o que viniera incluido. Por lo demás bien
- Lichtgewicht
- Ventilatie
- Verstelbaar
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Tras un año de uso. Las esponjillas están destrozadas. Vendría bien poder comprar un recambio o que viniera incluido. Por lo demás bien
Odlicna,vjetar lagano prolazi kroz kacigu
ottimo prodotto, calza bene in testa e leggerissimo. Consigliato.
Casque conforme à la description, agréable à porté et esthétique
Güzel
To chyba jedyny kask jaki przymierzałem i jest wygodny. Swoje kosztuje, ale wygoda i poziom dopasowania to wynagradza
Fajny kask ale... nie z moimi okularami. Ładny, lekki, wygodny ale na pierwszej przejażdzce okazało się że nie koresponduje z okularami. Polecam każdemu ale sprawdź w zestawie ze szkłami... 😁
Maximálna spokojnosť
comodo
Bardzo lekki i wygodny, dobrze trzyma się na głowie, przewiewny.