Bardzo lekkie, wygonem dobrze ...
Bardzo lekkie, wygonem dobrze dopasowane do kształtu stopy dzięki elastycznemu ściągaczowi. Usztywniona część buta która ma kontakt z pedałami. Generalnie jak dla mnie idealne buty do jazdy rowerem i cena dostępna, nie wygórowana, wystawiam opinię po przejechani ponad 100 km.
Nie wypowiadam się co do wytrzymałości na ścieranie, za mało
- Pascomfort
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

